کمدی تلخ انقلاب اسلامی!

چهل سال از انقلاب میگذره و یکی از دستاوردهای مثبت آن جوکهاییه که مردم از بدبختیهاشون میگن و می خندن! همین که شادن بسه دیگه!

اوج این دستاورد طنز هم دکتر احمدی نژاد بود. یادش بخیر دکتر با اون کاپشن معروفش دل میلیون ها ایرانی رو شاد میکرد. من تا زمان دکتر نمیدونستم انگلیس جزیره ایه تو غرب آفریقا! اما وقتی اومد دیگه اون ممه رو لولو از اروپا برد آفریقا!

عکس تزئینی هست

شما نمیدونید چقدر خون مردم ریخته شد تا درخت انقلاب به ثمر بشینه ، به خاطر همین مسئولین تا شما رو از خنده پاره نکنن ول نمی کنن. حالا اگر یکم هم گرانی هست دلیل نمیشه شما نخندی. اصلا اگه کسی نخنده ضد انقلابه. یکی از راه های تهاجم فرهنگی دشمن گرفتن همین شادی ها و خنده هاست. و اینگونه بود که خدا خندوانه را آفرید! تا مردم در حالیکه حالشان مثه کسیکه که رو زغال داغ نشسته و از ماتحتش دود بلند میشه ، بخندن! مگر در رفاه و آسایش کسی می تونه بخنده!؟ برای نمونه شما وقتی سوار بر پورشه نشستین نمی تونید سوژه خنده باشید بلکه سوژه غبطه هستید و برعکس فرض کنید سوار بر نیسان آبی هستین که درش با طناب زرد پلاستیکی بسته شده و پشتش نوشته عاقبت فرار از مدرسه! کدامش سوژه خندهه!؟

عکس تزئینی است

ما از هر بدبختی و مصیبتی جوک میسازیم و به هیچ کس اجازه نمیدیم تحت هیچ شرایطی ، شادیمون رو ازمون بگیره حتی وقتی به خاطر موشک تحریم پوشک بودیم و گاهی اوقات جای پوشک ریال در محل نصب میکردیم.

مسئولین هم جوک های بینظیری تعریف می کنن و یک لحظه از خندوندن مردم دست نمیکشن . جوک هایی که خیلی کوتاه و مختصر هستن :

ما در کشور آزادی بیان داریم !

ما در ایران زندانی سیاسی نداریم !

زلزله ها و خشکسالی ها به خاطر بد حجابیه.

در این جا ، جا داره از آقای جنتی هم تشکر کنیم که یک تنه بار کل انقلاب رو بدوش کشیده.

عکس تزئینی است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

www.000webhost.com